כמה כבר אפשר לרדוף אחרי הזנב של עצמך, להתעסק במשימות דחופות אבל לא לשכוח גם לנשום?
ב-intoto נדאג לכך שתמצאו זמן גם לדברים החשובים באמת.

P.A

שגרת היומיום שלנו כל כך עמוסה – אינספור משימות שצריך לסמן עליהן וי ואנחנו לא מגיעים אליהן, כאלה שאין זמן עבורן או כאלה שאנחנו דוחים כי הן נראות לנו מורכבות ולא כיפיות, זוללות זמן ואנרגיה. ויש את כל אותן הפרוצדורות שהתחלנו והפסקנו כי צריך לעקוב, להיות בקשר עם שלל גורמים וממשקים שונים, וכמובן עניינים שלא זכרנו שצריך לדאוג להם, ופתאום גילינו ברגע האחרון…

בשביל זה אנחנו פה – בשביל להזכיר, לטפל, לבצע ולסגור את כל הפינות.

איך אנחנו עובדים?

השירות מבוסס על Retainer חודשי, המותאם לכם באופן אישי בהתאם לצורך והבחירות שלכם.

מה זה כולל?

עצמאים? יש לנו שירות פלוס עבורכם.

מעבר למשימות האישיות שלכם, אנחנו נהיה יד ימינכם ונסייע לכם במשימות עבור העסק שלכם, נשמח להרחיב על כך בשיחה.

שאלות נפוצות

לכולם. מודל ה-PA מתאים יותר ללקוחות אשר מעוניינים בסיוע רחב ובהיקף גבוה יחסית, המחפשים ליווי הוליסטי, שיזמו עבורם טיפול מטלות נדרשות, שיזכירו להם דברים חשוב ויציעו להם רעיונות שהם לא חשבו עליהם. בכל אופן, אנו מאמינים בדינמיות ובגמישות וניתן לעבור בין השירותים.

ניתן לפנות אלינו בכל שעה, כאשר המשימות יטופלו בשעות הפעילות שלנו. במסגרת שעות הפעילות, המענה הראשוני הוא עד שעה לכל היותר, ומשך הטיפול תלוי במשך ובדחיפות המשימה.

כן. חלק מהמשימות הללו יתבצעו על ידי צדדים שלישיים, בתיאום אתכם כמובן, וחלקן על ידינו. בכל משימה אנחנו בודקים מה תהיה הדרך היעילה והטובה ביותר, ופועלים בהתאם.

תשובה – במודל ה-PA כן, הרעיון הוא שיכירו אותך, את הצרכים ואת ההעדפות שלך ברמה האישית. במקרים בהם ה-PA שלך לא זמין מכל סיבה שהיא, ישנה אפשרות לבחור בין להמתין עם המשימה לבין שנקצה ממלא מקום זמני.

שמירה על פרטיות ואבטחת מידע הינה ערך עליון מבחינתנו. ראשית, המערכת מוגנת ברמת האבטחה הגבוהה ביותר של מייקרוסופט. מעבר לכך, אנו מקפידים על נהלי סודיות ומתנהלים בצורה של מידור, כך שרק הצוות המטפל בלקוח/ה חשוף למידע הרלוונטי, ואנו מקפידים לא לשמור מידע אשר אינו חיוני להמשך הטיפול במשימות.